בא לכם לצבוע את השיער לבלונדיני ואתם צריכים אבקת הבהרה לשיער? אם זו הפעם הראשונה שלכם ואתם לא ממש יודעים מהי אבקת הבהרה, איך משתמשים בה, לא כל שכן איך בוחרים מוצר כזה, המאמר שלהלן מיועד בדיוק עבורכם!

לרכוש אבקת הבהרה רק מחברה מוכרת שיש לה מוניטין

אבקת הבהרה לשיער היא חומר כימי שחשוב לדעת איך להשתמש בו ושצריך להיות איכותי: לא חזק מידי ולא חלש מידי. לכן, אתם תרצו לרכוש את המוצר מחברה בעלת שם, מובילה בתחום צבעי השיער, שיש לה מוניטין ושהבאז שסובב סביב המוצרים שלה הוא חיובי. אם אתם לא ממש מכירים את הענף הזה, שווה להיעזר במנועי החיפוש ולעשות קצת שיעורי בית. נכון שמדובר "בסך הכל" באבקת הבהרה לשיער, אבל המחירים שאתם עלולים לשלם כתוצאה משימוש בחומר לא איכותי יכולים להיות גבוהים, וחבל.

לשקול לקנות אבקת הבהרה נטולת אמוניה

ואם במחירים או נזקים עסקינן, אבקת הבהרה, כמו כל צבע לשיער, היא חומר כימי שמורכב גם מאמוניה.

אמוניה יכולה להזיק לבריאות, במיוחד אם עושים שימוש לא נכון באבקת ההבהרה או בצבע לשיער, וישנם מי שעלולים להיות אלרגיים לחומר זה. לכן, כדי לא לקחת סיכונים, רצוי מראש לרכוש אבקת הבהרה נטולת אמוניה. במציאות שבה רשימת המוצרים הירוקים הולכת ומתארכת, אפשר למצוא גם אבקת הבהרה ללא אמוניה בקלות יחסית.

לבצע קניות מקוונת אונליין

חפשו אבקות הבהרה המוצעות למכירה באינטרנט. היום, בעידן שכמעט כולו מקוון, כל מוצר נגיש לרכישה גם באינטרנט והיות שקניות אינטרנטיות נחשבות למשתלמות יותר לכיס מהקניות המקבילות בחנויות הפיזיות, שווה לשקול את האופציה הזו. זה אומר, שיהיה עליכם להגיע אל אתרי האינטרנט של אותן חברות בעלות מוניטין שהזכרנו בטיפ הראשון. היות שכל חברה שמכבדת את עצמה ושיש לה שם גם מפעילה אתר אינטרנט הרי שתוכלו ליישם את הטיפ הראשון ואת הטיפ הנוכחי גם יחד, בקליק אחד בלבד.

לקנות אבקת הבהרה עם מסכת שיקום

שיער שעבר תהליך הבהרה יכול לאבד מהלחות שלו, להיראות פחות חיוני ולהינזק. כדי להפחית מראש את הפגמים רצוי לרכוש , אגב רכישת מוצר ההבהרה, גם מסכות קוסמטיות לשיקום שיער שעבר הבהרה. חברות שמוכרות מוצרי הבהרה לשיער לרוב גם יציעו פתרונות לשיער פגום, ורצוי מראש לרכוש את שני המוצרים גם יחד. זה אומר, שתצטרכו לוודא קודם כל שהחברה אכן מציעה את שני המוצרים, כי חבל לבצע רכישה כפולה משני ספקים שונים. כמו כן, יכול להיות שתוכלו אף למצוא ערכות שכוללות הן חומר הבהרה לשיער והן מסכת שיקום. ערכה כזו עשויה להיות זולה יותר וחשוב לתת לכך את הדעת.

דילוג לתוכן