כרטיס ביקור הוא אמצעי נפלא להשארת פרטי ההתקשרות שלכם ללקוח, לקולגה או לשותפים אופציונליים. אבל כדי ליצור כרטיס ביקור, במרבית המקרים תצטרכו לגשת לבית הדפוס הקרוב. מה עושים אם זקוקים לכמות מאוד קטנה של כרטיסים רוצים לעצב ולהדפיס כרטיס ביקור בבית? מסתבר שישנה דרך פשוטה וזולה מאד.

כולנו מכירים את כרטיסי הביקור וקרוב לוודאי שלרבים מאיתנו יש בארנק כמה כרטיסי ביקור של כמה בעלי מקצוע שונים שאנחנו שומרים לעת הצורך. אותם כרטיסים קטנים מכילים לרוב את שם בעל המקצוע וכמובן את פרטי ההתקשרות שלו כדי שנוכל ליצור אתו קשר בעת הצורך.

היום, פנינו לצוות המומחים של אתר www.haveacard.co.il וביקשנו מהם לקבל כמה טיפים לעיצוב והדפסה של כרטיס ביקור בהיקף קטן בבית ובאופן שבו נוכל להשלים את המשימה ללא עלויות גבוהות במיוחד. הופתענו לגלות שדווקא תוכנת Word המוכרת יכולה לסייע לנו לדלג מעל הקושי בתוך כמה דקות.

איך יוצרים כרטיס ביקור בתוכנת Word?

כדי ליצור כרטיס ביקור בתוכנת Word עלינו פשוט לפעול על פי השלבים הבאים:

1. פתחו את תוכנת Word, עברו ללשונית הוספה, הקליקו על "צורות" והוסיפו מלבן בגודל שתרצו.

לעצב ולהדפיס כרטיס ביקור בבית

2. כעת, בחרו במלבן ושנו את גודלו לגודל של 9 סנטימטר לרוחב ו-5 סנטימטרים לאורך.

לעצב ולהדפיס כרטיס ביקור בבית

3. כעת, יש בידינו את הבסיס ונוכל להתחיל ולעצב את כרטיס הביקור שלנו בקלות על ידי מעבר ללשונית "עיצוב אובייקט." בחלון זה נוכל לשנות את צבע הרקע, את הקווים החיצוניים, להוסיף צורות נוספות ולמעשה לעצב את הרקע בכל דרך שעולה על רוחנו.

לעצב ולהדפיס כרטיס ביקור בבית

4. לאחר שהעיצוב הבסיסי הושלם נעבור ללשונית "הוספה" ונבחר באפשרות "תיבת טקסט." כעת, נמקם את תיבת הטקסט על פי המקומות בהם נרצה שיופיע הטקסט שלנו בכרטיס הביקור. כמובן שגם את הטקסט שהוספנו נוכל לעצב בקלות על ידי מעבר ללשונית "עיצוב אובייקט."

לעצב ולהדפיס כרטיס ביקור בבית

שלב העיצוב הסתיים לו ונוכל לעבור כעת להליך ההדפסה.

הדפסת כרטיסי ביקור מתוך תוכנת Word

כדי להשתמש באפשרות של כמה כרטיסים על גבי עמוד אחד נוכל להשתמש באפשרות ייעודית שנקראת מיזוג דואר אך היא מעט מורכבת. במקום אפשרות זו נמליץ לכם לסמן את כל תוכנו של כרטיס הביקור , להעתיקו ופשוט להדביקו מספר פעמים בתוך מסמך אחד.

התוצאה הסופית צריכה להראות דומה לתמונה הבאה:

לעצב ולהדפיס כרטיס ביקור בבית

כעת,  כל שנותר לנו לעשות הוא להדפיס את המסמך ולחתוך. לשם כך נקליק על "קובץ" ולאחר מכן נבחר באפשרות "הדפסה." בחלון שיופיע לפניכם שימו לב לכמות העמודים שתדפיסו על פי כמות הכרטיסים שתרצו להפיק בסיום.

לעצב ולהדפיס כרטיס ביקור בבית

בין אם אתם רוצים ליצור כמות קטנה של כרטיסים או ובין אם אתם מעוניינים לחסוך מעט בעלויות, תוכנת Microsoft Word שרבים מכם מכירים כמעבד תמלילים, יכולה לסייע לכם. בתוך כמה דקות גם אתם יכולים להיות בעליו של כרטיס ביקור יפה ומעוצב בקלות ובמהירות.

המאמר מוגש בחסות כחילה פתרונות הדפסה.

דילוג לתוכן