כל הורה יודע שביקור בקולנוע עם הילדים בדרך כלל לא מסתכם בסרט ופופקורן. כיום, בתי הקולנוע שופעים חנויות, דוכנים, מתחמי מזון ופעילויות לילדים, שגובים מההורים מחיר די יקר. בנוסף, יוקר המחיה לא פסח על בתי הקולנוע – מחירי הכרטיסים הרגילים עלו וכרטיסים לסרטים בתלת מימד אף יקרים עוד יותר. הורה ושני ילדים יוציאו בממוצע כ-200 ש"ח עבור בילוי בסרט קולנוע, לכן אין פלא שיש צורך למצוא דרכים להוזיל את הבילוי הפופולארי הזה, ולתת קצת שקט לראש ולכיס.

הנחות במועדוני צרכנות

כל בית קולנוע מוכר מחזיק בהסכם כלשהו עם חברות מסחריות או מועדוני צרכנות שונים – החל מחיילים, גמלאים, ועד חברי מועדונים כאלה ואחרים. בין אם מדובר בקופונים, שוברים לרכישה מראש, הנחה בעת הצגת כרטיס חברות במועדון מסוים וכן הלאה – בדרך זו תוכלו בקלות לקבל הנחה משמעותית של עד כ-40% על מחירי הכרטיס, הפופקורן והשתייה. בנוסף, מדי פעם מתקיימים שיתופי פעולה בין רשתות מסוימות לבתי הקולנוע, המאפשרים לכם לקבל הנחה או כרטיס שני חינם בעת רכישת מוצר כלשהו או רכישה מעל סכום מסויים ברשת.

מנוי לקולנוע

בתי קולנוע נוהגים למכור מנויים או כרטיסיות אשר מוזילים את מחיר הכרטיס. לכרטיסיה בדרך כלל יש תוקף של שנה, והיא מאפשרת עד 2 כניסות לסרט בכל פעם, לכן היא רלוונטית עבור אלו מכם שפוקדים את בתי הקולנוע בתדירות גבוהה. החיסרון הוא שיש לכם התחייבות לבית קולנוע מסוים, שלא בהכרח יציג את כל הסרטים שאתם רוצים לראות.

הנחות דרך כרטיסי אשראי

למרבית כרטיסי האשראי יש כיום דילים עם בתי הקולנוע המאפשרים לכם לקבל הנחות משמעותיות. אחת השיטות הנפוצות הן כרטיס 1+1 המעניקה 50% הנחה לזוג. הטבות אלו בדרך כלל מוגבלות ל-2 כרטיסים בלבד לכל כרטיס אשראי, וכוללות התניות של חברת האשראי בכפוף להסכם עם בית הקולנוע, כגון: הגבלה על מועד הבילוי ומתן הטבה באמצע שבוע בלבד לא כולל סופ"ש, או מתן הטבה על פי היקף השימוש בכרטיס האשראי רק לאלו המבצעים רכישות מעל שווי מסוים בכל חודש וכן הלאה.

טיפים כלליים

על מנת לחסוך זמן, כאב ראש וכסף – הקפידו לבחור סרט מראש יחד עם הילד, והגיעו איתו לקניון זמן לא רב לפני תחילת הסרט על מנת שלא יאבד סבלנות ויחפש עיסוקים אחרים. כמו כן, ניתן לנהל שיחה עם הילד מראש לגבי מה קונים ומה לא קונים בעת ההגעה לקניון, ולהגביל את התקציב שלו כפי רצונכם. אם החלטתם לצאת לסרט ולא בא לכם לקנות אוכל ושתיה במחירים מופרזים, הקפידו להאכיל את ילדכם בבית טרם הבילוי, והביאו אתכם בקבוק מים מהבית. בכל אופן, הדרך הזולה ביותר לראות סרט עם הילדים היא בבית – באמצעות ה VOD, אך מה עם החוויה הקולנועית עצמה?

בילוי נעים לכם!

דילוג לתוכן