כל מי שיש לו סוכך או פרגולה בגינה, יודע שהעלויות של ההצללה לא נגמרות בהתקנה; הן רק מתחילות בה. אין דבר שהוא נעים יותר מאשר לשבת אחר צהריים נעים תחת הסוכך בחצר. אבל, בשביל לשבת שם יש צורך בריהוט גינה מתאים. כל מערכת ישיבה ממוצעת המכילה שולחן וכמה כסאות נוחים יכולה לעלות כמה אלפי שקלים ובמציאות הכלכלית של ימינו, לא תמיד ריהוט האזור שמתחת לסוכך עומד בראש סדרי העדיפויות.

יחד עם זאת, קיימות אפשרויות לא רעות בכלל לריהוט הסוכך בעלויות נמוכות. אתר יד-2, לדוגמה, מספק לגולשים מוצרים משומשים שניתנים לרכישה בעלות נמוכה ובדרך כלל במצב מצוין. בנוסף קיים אתר אגורה – אתר שהמטרה שלו היא שכל גולש שיש לו חפץ שהוא לא משתמש בו יותר והוא במצב טוב, יוכל לשתף אותו באתר וכל אחד אחר המעוניין בחפץ זה יוכל לקבל אותו ממנו, ללא תשלום.

לכן, אם גם אתם מעוניינים לרהט אזורי ישיבה מתחת לסוככים, אך לא רוצים להישאר עם החור בכיס, ניתן לבדוק מה האפשרויות המוצעות באתרים אלה. בכל מקרה, קיבצנו עבורכם מספר אפשרויות לריהוט האזור שמתחת לסוכך, בעלויות מזעריות, אך עם המון יופי:

מחצלת: ראשית, מומלץ לפרוש מחצלת על הרצפה. מעבר לכך שהיא מוסיפה יופי ואוירה נעימה, אפשר לאפשר לילדים להתהלך שם ברגלים יחפות ללא סכנה. מעבר לכך, בימי הקיץ החמים המחצלת מהווה חציצה בין החום העולה מהרצפה ועוזרת לקרר, ולו במעט, את המקום.

.

פינת זולה: אין כמו "להיזרק" בסוף היום בפינת הזולה. זה נותן אויר לנשימה, מטעין את המצברים ומשאיר כח להמשך. פינת זולה יכולה להיות מורכבת ממספר פופים בגדלים ובצבעים שונים או מספסלים נמוכים ועליהם מזרנים דקים. בכל מקרה מומלץ לצרף כריות – הן תמיד נוחות ומוסיפות יופי ונוי.

.

פינת ישיבה לגינה: כל מערכת ישיבה יכולה להתאים, העיקר שתהיה מורכבת ממספר כסאות ושולחן. השולחן גם יכול להיות נמוך יותר ולהיות שם בעיקר בשביל היופי. בדרך כלל מערכות ישיבה מפלסטיק או מעץ עולות פחות מכאלה העשויות ברזל או חומרים דומים.

.

כסאות ים: כסאות לים הם נוחים, מתקפלים, ניתנים לניקוי מהיר וניתנים לניוד ממקום למקום. יתרון גדול לריהוט האזור שמתחת לסוכך עם כסאות אלה הוא שאפשר להעביר אותם בקלות והם משרים אוירה של חופש וקיץ.

.

עציצים: עציצים נועדו בעיקר בשביל הנפש. כי גם אם הגינה שלכם ירוקה או החצר שלכם עשויה רק אבן, תמיד כיף לראות עציץ אחד או שניים. הירוק הזה, עושה טוב לנשמה.

וראו איזה פתרון מצוין לשימוש במזוודה ישנה שאין בה עוד צורך. היא כלי אחסון מדהים לפרחים שתרצו לשתול.

.

 

לסיכום, ריהוט הסוכך, ממקורות כמו יד 2 ואגורה, יכול לאפשר לכם בקצת מאמץ לחסוך הרבה מאד כסף. והעיקר זה שיש לך פינה שקטה ונעימה לחזור אליה כל יום הביתה.

***

מוגש בחסות סוככי תבל – מייצרת ומשווקת סוככים, מרקיזות, הצללות ופרגולות אלומיניום חשמליות .חברת סוככי תבל היא בעלת 25 שנות ניסיון בתחום.

פרגולות אלומיניום

דילוג לתוכן