תמיד מסקרן לבחון בתים אחרים, עוד יותר כאשר מדובר בוילה מפוארת. אפשר לשאוב כל כך הרבה רעיונות מהריהוט, העיצוב והאדריכלות. בית הוא עולם ומלואו, אך מסתבר שלא רק לזה התכוון המשורר. אם יש לכם וילה מפוארת (פחות או יותר) אפשר למנף אותה לעוד דברים מלבד מגורים. רוצה לדעת מה אפשר לעשות עם הווילה שברשותך? הנה ארבעה דברים שאולי לא חשבתם עליהם.

חופשה לנפש ולאגו

בשנים האחרונות מתגבר הטרנד של תיירים הנופשים בווילות יוקרה.

זו אופנה שהחלה את דרכה לא מזמן ומושכת מגוון רחב של תיירים הן מחו"ל והן מישראל. אלה הם תיירים שמעוניינים להרגיש למספר ימים איך זה לחיות בעשירון העליון. חופשה בוילה היא חופשה יוקרתית, וגם יקרה… אז אם ברשותכם וילה מפוארת ותרצו להציע אותה כוילה לחופשה, דעו שיהיו לא מעט קופצים על ההזדמנות. הרבה מאוד אנשים ישמחו לנפוש בוילה שלכם ולהרגיש כמו מלכים. מי שיכול לאפשר לעצמו חופשה חלומית ישמח מאוד להתארח בוילה מאובזרת, במקום בבית מלון הומה אדם.

השקעת נדל"ן

ערכה של וילה רק עולה עם השנים ולכן בנישת הנדל"ן וילות יוקרתיות מהוות השקעה מאוד בטוחה ומשתלמת לטווח ארוך. אם תרצו לרכוש וילה לצורך השקעה תוכלו לקבל  אחוזי רווח גבוהים במעמד המכירה עצמה. אז מיהו קהל היעד? לרוב מדובר בעשירון העליון בארץ, אנשי עסקים ומשקיעים ישראליים. גם זרים מחו"ל מביעים לא מעט עניין ברכישת נכס יוקרה בארץ מתוך רצון בהשקעה או למטרות מגורים.

אירוע יוקרתי יותר

החופשות בשנת 2015 הן הרבה יותר מבילוי בבתי מלון יוקרתיים באילת. מסיבת רווקים ורווקות מזמן כבר לא נחגגות בבר מקומי או במועדון ואירועים כבר מזמן לא חוגגים באולמות הבנאליים והשגרתיים. וילה להשכרה מחליפה באלגנטיות את כל המקומות הציבוריים. היום יש מבחר עצום של וילות להשכרה לכל מטרה. הווילות הידועות בייחודיות ובריהוט ברמה הגבוהה ביותר, משמשות כמקום אידיאלי לאירועים פרטיים ועסקיים.

השכרת וילה לעסקים

לא מעט עסקים בוחרים למקם את העסק שלהם בתוך וילה ולא בבניין משרדים שגרתי. נראות העסק והמיקום שלו מוסיפים הרבה יוקרה ומקנים ערך נוסף הן לבעל העסק והן לעסק עצמו. הרבה עסקנים חולמים על משרד במיקום פסטורלי ושקט, כאשר בקומת הקרקע יש לובי ענק ומפנק וחדרי המנהלים נמצאים בקומה מעל. חישבו על זה: גג ענק עם חדר למנכ"ל, 4 חדרי שירותים, מטבח עצום לכל עובדי החברה, שטיח מקיר לקיר וחדר אורחים שבקלות יכול להפוך לחדר מנוחה ועוד. אלו הם רק חלק מהאלמנטים שקוסמים לאותם בעלי עסקים לשכור וילה לשמש כמשרד.

יש לכם עוד רעיונות? ספרו לנו על כך.

דילוג לתוכן