בין אם מדובר על נסיעה משפחתית מהנה, כזאת לצרכי עבודה או שאתם פשוט מחכים לרכב החדש שרכשתם, הרי שבימינו תוכלו לבחור מבין מגוון רחב של רכבים להשכרה. השאלה הנשאלת היא כיצד תוכלו להשיג את המחיר הטוב ביותר מבחינתכם על מנת שהעניין אכן יהיה משתלם. אז כיצד מוצאים שירותי השכרת רכב בזול מבלי לוותר על איכות הנסיעה? להלן מדריך מקוצר.

תקופות השכרה ארוכות

שום חברת השכרה לא מעוניינת שרכב כלשהו יעמוד במגרש החנייה שלה יתר על המידה, שכן הדבר עלול לגרום לבעיות מכאניקה למיניהן. לכן האינטרס של החברות הוא לשווק חבילות השכרת רכב בזול כל עוד תתחייבו על עסקה ארוכה יותר. המחיר הנמוך ביותר פר יום השכרה מושג כאשר התקופה עולה על משך זמן מסויים (נקבע ע"י החברה) וההשכרה הופכת למעין ליסינג תפעולי, בה הלקוח משלם מעין מחיר גלובאלי שווה ערך על השימוש ברכב ואילו חברת ההשכרה דואגת לכל הטיפולים השוטפים ועד לרמה של ניקיון הרכב.

מגוון רכבים להשכרה

האפשרות להשיג עסקת השכרת רכב בזול תלויה כמובן גם במגוון הרכבים שאותה החברה מציעה ללקוחותיה. ככל שחברת ההשכרה הינה גדולה יותר, כך היא תציע הרבה יותר סוגי ודגמי רכבים לבחירה, החל מהמפוארים ביותר וכלה בקטנים והזולים יותר. ככל שהרכב יותר קומפקטי ובעל נפח מנוע קטן יותר כך רכישתו תהיה זולה יותר לחברת ההשכרה ובהתאם לכך גם מחיר ההשכרה ללקוח. ניתן להוזיל עוד יותר את עלויות ההשכרה במידה והביטוח יכלול רק נהג אחד נקוב בשם, לא יהיה מדובר בנהג צעיר וכאשר שוכרים רכבים ידניים או רכבים שאינם חדשים.

אי חיוב בשבתות וחגי ישראל

פעמים רבות אין אנו זקוקים לרכב המושכר במהלך סופי שבוע וחגי ישראל. מצב זה מתרחש כאשר הלקוח בעצמו הינו שומר שבת, כאשר מדובר ברכב שמושכר אך ורק לצרכי העסק שלא פועל בשבת או למשל כאשר הרכב המושכר אמור לשרת אותנו נאמנה בהגעה למקום מרוחק לסופשבוע (חופשה למשל) שבמהלכו לא יעשה שימוש נוסף ברכב. ובכן, בוודאי תשמחו לגלות שישנן חברות שלוקחות זאת בחשבון וניתן לבצע דרכן השכרת רכב בזול מאחר והן אינן גובות את העלות עבור ימים אלו, מלבד עלויות הביטוח. מחיר ההשכרה עשוי להיות זול בעשרות אחוזים לעומת אותה תקופת השכרה דרך חברות אחרות.

כמובן שאסור בשום אופן שהמחיר המוזל יבוא על חשבון איכות ובטיחות הנסיעה, ועל כן חשוב לבחור את הרכב דרך חברת השכרה ותיקה ובעלת מוניטין שמקפידה על תחזוקת הרכבים ומצבם המכאני. שיהיה בהצלחה!

דילוג לתוכן