ברוכים הבאים לבני ברק, העיר ששוכנת בצמרת הדירוג בפרמטרים כמו גודל משפחה ממוצעת והריבוי הטבעי השנתי, אך גם בכל הקשור לאפשרויות השכרת הרכב. במקרה של השכרת רכב בני ברק מציעה לכם מגוון רחב של אפשרויות ובשורות הקרובות תכירו אותן יותר לעומק.

אילו קטגוריות רכב תמצאו אצל חברה מובילה?

לא נפרט עבורכם את הסיבות בגינן כדאי לשכור רכב, אתם לבטח מכירים אותן יותר טוב מאיתנו. מה שכן חשוב להכיר זה את קטגוריות הרכבים השונות אותן ניתן למצוא להשכרה אצל חברה איכותית ומובילה:

  • מכוניות קטנות (מיני וסופר מיני): נהדרות לנסיעות של אדם בודד או זוג. למשל, משפחות ללא רכב בהן בני הזוג מעוניינים לנסוע לחופשה זוגית ללא הילדים. גם לצורכי נסיעה לעבודה כאשר הרכב הקבוע במוסך, הדבר עשוי להתאים באופן נפלא. אלו מכוניות נוחות מאוד, זריזות וחסכוניות, ובעיקר – לא יקרות.
  • מכוניות משפחתיות בינוניות: בבני ברק אחוז המשפחות המחזיקות רכב בבעלותן הוא מהנמוכים בישראל. גם למשפחות האלו מגיע מדי פעם ליהנות מנסיעה חלקה (ביקור משפחתי, חופשה וכדומה) בלי לבזבז מאות שקלים על מוניות או להיסחב בתחבורה ציבורית. רכבים משפחתיים שכאלו הם פתרון נפלא, במחיר שפוי ובנוחות מרבית!
  • מכוניות 7-9 נוסעים: כפי שכבר ציינו, בבני ברק משפחות רבות ברוכות ילדים. חלקן ללא רכב בבעלותן, לחלקן רכב קטן יחסית, שמיועד בעיקר לנסיעות לעבודה או לצרכי היום יום של ההורים. עבור משפחות שכאלו, השכרת רכב גדול לטובת חופשה משפחתית היא אפשרות מושלמת. רק חשוב מאוד להזמין מספיק זמן מראש, שכן בקטגוריה זו ההיצע דל יחסית בשוק ההשכרות.
  • מכוניות מסחריות: העברת חפצים ורהיטים היא עניין יקר מאוד כשעושים זאת דרך חברת הובלה. גם בבני ברק גילו משפחות רבות את האפשרות לעשות את העבודה בעצמן ובכך לחסוך סכומי כסף לא מבוטלים. הדבר מתאים גם לבעלי מקצוע שזקוקים לרכב שמתאים לפרויקט הספציפי שנכנס להם. ישנן מסחריות בגודל שונה, חלקן לא דורש רישיון מיוחד.

דגמים מובילים ומסלולי השכרה מומלצים

פחות מבינים בדגמי רכבים? נשמח לעזור לכם! רכב קטן אמין וחסכוני המוצע להשכרה הוא קיה פיקנטו, מאזדה 3 היא המשפחתית האולטימטיבית למשפחות עד 5 נפשות, ל-6-7 נפשות תתאים ניסאן אקס טרייל או מאזדה 5, פורד טרנזיט נפלאה עבור 7-9 נפשות, ואילו למחפשי רכבים מסחריים נהדרים יש את פיאט דואקטו, פג'ו בוקסר, סיטרואן ג'מפי ועוד.

עוד חשוב לדעת כי במקרה של השכרת רכב בני ברק מציעה מגוון רחב גם בכל הקשור למסלולי ההשכרה של הרכב. למשל, מסלול שמירת שבת שבו לא משלמים על שבת וחג, אפשרות לתשלום בפיקדון במזומן ולא בכרטיס האשראי, הנחות על השכרות קבועות מאותה החברה ועוד.

 

דילוג לתוכן