מאות אלפי משפחות בישראל כוללות 5 עד 7 נפשות. לחלקן הגדול רכב בבעלותן אשר עונה על צרכי היום-יום שלהם: נסיעות יחיד/זוגיות, יחד עם נסיעות משפחתיות קצרות. אבל מה עושים כאשר מתחשק לנפוש בצימרים של הגולן או בערבות המדבר? כאן הסיפור שונה, שכן חווית נסיעה ארוכה בתנאי צפיפות היא הכול חוץ מ… חוויה. אז זהו, שיש פתרון. איזה? השכרת רכב 9 מקומות.

השכרה של רכבי 9 מקומות – כיום זה אפשרי

השכרת רכב של תשעה מקומות היא אפשרות שעד לא מזמן לא הייתה קיימת, לפחות לא בישראל. אלא שעם הזמן הבינו קברניטי ענף השכרת הרכב שנסיעה ברכב בקטגוריית 7 מקומות עבור משפחות של 7, 6 ואפילו 5 נפשות, היא עניין צפוף ודחוס, שעלול להתחיל עבורנו את החופשה ברגל הלא נכונה. רכב 9 מקומות, אשר בדגמים רבים ניתן להסיר בו מושבים וליהנות מתא מטען גדול אף יותר, הוא בדיוק מה שאותן משפחות צריכות כדי ליהנות גם מהדרך לטיול, ולא רק החל מהגעה ליעד.

השכרת רכב 9 מקומות אידיאלית גם לשתי משפחות המבקשות לטייל יחד. השכרת רכב אחד תהיה תמיד זולה יותר מאשר השכרה כפולה, כשכמובן גם כאן לפן החוויתי – נסיעה משותפת ולא בנפרד – משקל רב. מי עוד יכול להיעזר באפשרות ההשכרה החדשה הזאת? בעלי שמחה שמעוניינים להקל על אורחיהם בהגעה ויציאה מהאירוע וגם בעלי עסקים המבקשים להסיע את עובדיהם ממקום למקום.

מה חשוב לבדוק לפני השכרת רכב של 9 מקומות?

שוק רכבי ה-9 מקומות, בטח כאשר מדובר בהשכרה, אינו גדול במיוחד. ועדיין, זה ממש לא אומר שלא חלה עליכם האחריות לבדוק את הדגם המוצע לכם והאם הוא עונה על הצרכים שלכם. אז ראשית, ישנו עניין הגודל, הנוחות והמקום – לא כל דגמי תשעת המקומות נהנים מאותו גודל, ובעוד בחלק מהם יוכלו לשבת בניחותא תשעה מבוגרים יחד עם תיקים תחת רגליהם, בדגמים אחרים החל מהאדם השביעי או השמיני ייתכן ושוב תחזור תחושת הצפיפות המעיקה.

שנית, ודאו שמדובר בדגם חזק ואמין, כזה שלא ישבוק חיים בשלהי הדרך אלא יוביל אתכם ללא קושי גם בנסיעות ממושכות. גם נושא הדלק עשוי להיות משמעותי ולהגדיל את סך ההוצאות בעשרות אחוזים (ומאות שקלים) ברכב שאינו חסכוני. קחו זאת בחשבון. אז איזה רכב 9 מקומות יכול לעמוד בכל הדרישות שלכם ולספק לכם חווית נסיעה מהנה, בטוחה ומרווחת? בררו לגבי פורד טרנזיט האמריקאית הוותיקה והחזקה, עליה ניתן לנהוג עם רישיון נהיגה ב' רגיל וגם לחבר אליה קרוואן באמצעות וו גרירה שהיא כוללת. טיול נעים!

דילוג לתוכן