מכירים את הכלים החד פעמיים הזולים מפלסטיק? אלו שנשברים בקלות כשמנסים לחתוך את השניצל והסטייק ואף מתעוותים אם מנסים לאכול באמצעותם מאכלים חמים למיניהם? בוודאי שכן! לאורך שנים זו הייתה האפשרות היחידה בעולם הכלים החד פעמיים, אך כיום, סוף כל סוף, ניתן למצוא סט כלים חד פעמי זול שמאופיין באיכות מעולה בהרבה. רוצים לדעת יותר? הישארו עימנו.

כלים חד פעמיים מהדור החדש – להשיג בזול ולקבל הרבה

אם עדיין לא שמעתם, בימינו כבר ניתן לרכוש סט כלים חד פעמי זול מאוד ולקבל איכות ברמה הגבוהה ביותר. מדובר במגוון רחב ביותר של כלים, שעשויים מחומרים דוגמת דקל, במבוק, קנה סוכר ו-PLA. כלים אלו עולים ממש כמו הכלים החד פעמיים הפשוטים מפלסטיק, אך מספקים יתרונות רבים לעומתם:

  • בטיחות ובריאות – מדובר בכלים איכותיים ועמידים ביותר, כאלה שלא נשברים או מתעוותים כתוצאה ממגע עם חום או מאכל קשה או צמיגי. הדבר מונע סיכוי לפציעות בשל היחתכות מפלסטיק וזליגת חומרים רעילים למזון והשתייה בשל הינמסות הכלים מהחום.
  • עיצוב נהדר – לעומת כלי הפלסטיק הפשוטים, כאן מדובר בכלים מעוצבים להפליא, על טהרת צבעי העץ האלגנטיים, כך שבמחיר מוזל אתם זוכים בכלים יוקרתיים שבכלל לא ניתן להבחין שהם חד פעמיים.
  • מגוון כלים רחב – כוסות, צלחות, סכו"ם, קערות, מגשים, חמגשיות, קונוסי הגשה, אריזות טייק אווי ועוד, הכלים החד פעמיים החדשים מגיעים בקולקציית כלים רחבה שמתאימה לאירוח מושלם. עם חלק מהכלים אף ניתן לבשל ולאפות בתנור, מאחר והם עמידים בתנאי חום של עד 220 מעלות.

ישנו גם יתרון חשוב נוסף לאותם הכלים, היותם עשויים מחומרים טבעיים ועל כן מתכלים לחלוטין. הם מתפרקים בקלות באדמה עם זריקתם בתום השימוש ועל כן אינם מוסיפים לזיהום האוויר, המים והאדמה, כמו כלי הפלסטיק הידועים לשמצה מהבחינה הזאת.

להוזיל את המחיר אפילו עוד יותר

כאמור, הכלים החד פעמיים המתכלים החדשים זולים מאוד ועולים כמו הכלים החד פעמיים הפשוטים ביותר. יחד עם זאת, קיימת אפשרות להוזיל את המחיר אפילו עוד יותר, וזאת עם מתקשרים מול ספק שמאפשר רכישה סיטונאית. זוהי אפשרות משתלמת ביותר לא רק לאנשים פרטיים שמארגנים אירוע גדול בו הם מעוניינים לארח המון אנשים, אלא גם לבעלי עסקים בתחום המזון, דוגמת חברות קייטרינג, מסעדות ועוד. עבור עסקים שכאלה קיימת גם אפשרות נוספת בעלויות משתלמות, הדפסה על גבי הכלים עצמם לצרכי מיתוג ושיווק. מומלץ בהחלט!

דילוג לתוכן