גינה, ולא משנה כמה היא קטנה, לא שווה כלום אם אי אפשר לראות אותה ואם לא נותנים לה עיצוב מיוחד. לפעמים אפשר לחשוב שהמטרה האמיתית של הגינה היא להיראות על ידי אנשים. כדי להעריך את היופי שבגינה ואת האסתטיקה שלה, אי אפשר פשוט להביט בה במהירות וכדרך אגב – צריך לבחון אותה מקרוב ובנחת.

עיצוב הגינה בעזרת רהיטי גינה מיוחדים מאפשר לכם לתפוס שני ציפורים במכה אחת: גם ליצור עיצוב גינה יפה ומיוחד וגם לאפשר לאורחים לשכם להתרשם מהגינה באופן נוח ומיוחד. הריהוט צריך להיות מותאם לצרכים שלכם ואתם צריכים לבחור את ריהוט הגן הנכון: כך הגינה שלכם והעיצוב שלה יסחפו מחמאות. ריהוט גן נכון יכול להפוך את הגינה שלכם למשהו שידמה לגן עדן, אך בחירה לא נכונה של ריהוט גינה יכולה להפוך את הגינה שלכם לגיהינום של סגנונות ועיצוב גרוע. 

אז איך אתם יכולים לבחור את הריהוט הנכון? חברת כוכב הגינה מציעה לכם מספר טיפים לקו עיצובי נכון ונקי, לטיפים נוספים היכנסו לאתר http://www.gardenplanet.co.il/

הנה כמה טיפים שאספנו עבורכם:

מיקום – לפני שאתם בוחרים איזה סוג של ריהוט גן לקנות, אתם צריכים לתכנן את המקום שבו הריהוט ימוקם.

בחרו איפה לשים את פינות הישיבה ונסו לחזות את התנהגותם של האנשים שיושבים שם. אם אתם שמים את הספסל ליד שביל, רוב הסיכויים שהאנשים ישבו שם לנוח. אם אתם מציבים את פינת הישיבה במקום מבודד, סביר להניח שהאורחים שלכם לא ירצו לשבת שם, אלא אם כן הם מחפשים פינה שקטה להתבודד בה.

מטרה – לאנשים שונים יש מטרות שונות לגינה שלהם. יש אנשים שמעוניינים להשוויץ בגינה שלהם ומזמינים חברים ומשפחה. יש אנשים שרוצים את הגינה שלהם כמקום להירגע בו – מקום פרטי רק בשבילם. יש גם ממשפחות שהגינה משמשת עבורן כמגרש משחקים לילדים. המטרה משפיעה על בחרת הריהוט שצריך להיות מותאם למטרה ולקהל היעד שלו.

 rihut1

מצב רוח – מה מצב הרוח שאתם רוצים ליצור עם הגינה שלכם? האם ברצונכם לבטא את החגיגה שבחיים? האם אתם רוצים ליצור מצב רוח של פנטזיה וקסם? רהיטי גינה מעוצבים יכולים להפוך את הגינה שלכם למציאות שונה ולכל דבר שתבחרו. אתם רק צריכים לבחור את הצבעים והחומרים של ריהוט הגן, לפי מצב הרוח שאותו אתם רוצים ליצור ולבטא.

 rihut2

ייחודיות הגינה – כל האנשים שונים, וכך גם הגינות הפרטיות שלהם. אתם צריכים לבחור את ריהוט הגן שמראה ייחודיות, שיספר לעולם מי אתם. אנשים רבים בוחרים ריהוט גן לפי מה שהם רואים במגזינים, ולא לפי מה שמתאים להם ומאפיין אותם.

בחירת פינת ישיבה מתאימה – בכל גינה יש צורך בפינת ישיבה אבל צריך לבחור אותה בהתאם לשטח שיש לכם בגינה. זו יכולה להיות פינת אירוח קטנה או שולחן וכמה כסאות שיתאימו לאירוח של עד שמונה אנשים. למי שאין מקום להכניס פינת ישיבה גדולה יש את האפשרות לשלב פינת זולה שהפכה מאוד פופולאית גם בגלל המחיר וגם בגלל השטח המועט שהיא תופסת. בנוסף, אפשר תמיד לשלב ערסלים תלויים ולתלות על פרגולות או רצועות בטון במרפסת.

לסיכום רצוי ואף מומלץ לתכנן את הגינה כך שתתאים את עצמה למבנה הבית ולא תחרוג מצבעים קיימים בצורה קיצונית. כל שטח בחלל הקטן חשוב ועליו להיות מעוצב בקפידה, אך לא בצורה עמוסה.

דילוג לתוכן