עוברים למשרד חדש? או אולי רוצים לפנות את המשרד לגמרי ולפתוח דף חדש? מהר מאוד תבינו כי לעומת מעבר דירה, כשמדובר במשרד התהליך הינו מסובך ומורכב בהרבה וזאת בשל הפסולת הרבה שנאגרה בו לאורך השנים ושכעת יש להיפטר ממנה באופן מסודר. מהי הדרך היעילה ביותר לבצע זאת פינוי משרדים? באמצעות חברת מיחזור, כמובן.

מדוע כה חשוב לפנות פסולת משרדית באופן ראוי?

חשיבות פינוי הפסולת מהמשרד שלכם בצורה נכונה מתבטאת בשני היבטים עיקריים: החוקי והמיידעי:

  • החוקי – בישראל קיימים חוקים ברורים אשר לא משתמעים לשתי פנים: אדם או בעל עסק המשליכים פסולת שלא למקום מתאים אשר הוגדר בחוק, צפויים לקנסות כבדים ואף לאישומים פליליים! במילים אחרות, אם תבחרו רק להניח את המחשבים שסיימו את חייהם, הכבלים, המדפסות והפסולת הנוספת בפח של בניין המשרדים שלכם, אתם הופכים ברגע לעבריינים.
  • המיידעי – תרשו לנו להניח שבין המחשבים, הקלסרים והניירת, יש מידע שלא הייתם רוצים שיגיע למתחרים שלכם ואפילו לא לסתם אדם מן הישוב. לא תאמינו כמה התופעה של נבירה בפחים של בעלי אינטרס נפוצה כאשר מבצעים פינוי של משרד. אז שימרו על המידע שלכם ושימרו על עצמכם!

כיצד חברת מיחזור תעזור לכם לבצע את הפינוי בצורה נכונה?

כעת, משהבנתם מדוע כה חשוב לפנות פסולת משרדית בצורה נכונה, הגיע העת לראות כיצד התקשרות עם חברת מיחזור מקצועית אשר מעניקה גם שירותי פינוי משרדים תקל עליכם את התהליך. אז בגדול, המשימה שלכם היא למצוא חברה מיחזור אמינה אשר מחזיקה באישור מטעם המדינה להעניק שירותי מיחזור מגוונים. חברה שכזאת תבצע איסוף של כל מה שתרצו ממשרדכם, פינוי של כל מה שחסר שימוש מצידכם ושינוע של הפסולת שלכם בהתאם לטיב השימוש האפשרי בה – הטמנה באתרי פסולת ייעודים או שליחתה למרכזי מיחזור. באופן זה לא תסתבכו עם החוק.

חשיבות הבחירה בחברה מקצועית ואמינה הינה גבוהה במיוחד, שכן תהליכי פינוי ופירוק משרדים הם מאוד רגישים, כאמור בשל המידע שעלול להיות במחשבים ובמסמכים המפונים מהמשרד שלכם. לאור זאת, היו בטוחים שהחברה פועלת בצורה דיסקרטית לחלוטין ושהשינוע נעשה באופן ישיר, ללא עצירות ביניים למיניהן. רק הקפדה על התקשרות עם חברה מקצועית שכזאת תבטיח לכם שמירה מקסימאלית על המידע הרגיש שברשותכם. זה גם יבטיח לכם תהליך מהיר ויעיל, ללא בזבוזי זמן מיותרים.

יתרה מזאת, ההתקשרות עם חברת מיחזור אשר מציעה שירותי פינוי של משרדים אף יכולה להרוויח או לחסוך לכם כסף. אם חברת המיחזור תחליט שמרבית הפסולת שלכם שווה משהו מבחינה כספית וכי ניתן למחזר את רובה (מחשבים, כבלים, רכיבים אלקטרוניים ועוד), היא תשלם לכם עבור הפסולת והשירות שהזמנתם! במקרים אחרים, השירות יינתן לכם ללא עלות או במחיר מופחת.

 

דילוג לתוכן