אם גם אתם היורשים החוקיים של מחסן, דירה או אפילו בית עסק, בוודאי גם אתם מתחבטים בשאלה מה לעשות עם כל התכולה וכיצד להתמודד עימה. אומנם ניתן לעשות זאת לבד, אך כפי שתראו מייד, אין מדובר במשימה קלה כלל וכלל. הדרך האידיאלית היא התקשרות עם חברת פינוי עזבונות שתהפוך עבורכם את המלאכה לקלה במיוחד וללא עלות גבוהה, אם בכלל. להלן כל המידע בנושא זה.

פינוי עזבונות – מדוע לא כדאי לבצע זאת בעצמכם

ברגע שקיבלתם לידיכם את עזבונותיו של אדם שהלך לעולמו, הרי שבוודאי גם אתם נתקלתם בקשיים הפיזיים והרגשיים הקשורים לכך. מבחינה פיזית, קשה מאוד להתחיל לפנות דירה, מחסן או עסק שלם, והדבר עשוי להסתכם בפגיעות גופניות קשות וגם נזק לרכוש ולעוברי אורח במידה ולא מדובר בידיים מקצועיות שיודעות את המלאכה. מצד אחר, ההתעסקות עם רכושו של אדם אהוב שנפטר טומנת בחובה קשיים רגשיים קשים מאוד, לעיתים אף בלתי נסבלים שעימם קשה מאוד להתמודד. פנייה אל חברת פינוי עזבונות תימנע מכם את כל הבעיות המטרידות הללו ונועדה לשחרר אתכם לחלוטין ממאמץ פיזי או ממעמסה רגשית מעיקה. באמצעות פנייה אל חברה שכזאת התהליך יהפוך ליעיל וקל בהרבה.

מה מפנים במסגרת השירות?

שירותי פינוי עזבונות נוגעים בכל חפץ שאין אתם זקוקים לו לאחר שנתקבל בירושה. תהליך הפינוי מתבצע על מנת שהמתחם עצמו יוותר נקי וללא חפצים בתוכו וזאת על מנת לבצע מכירה או השכרה של הנכס. חפצים אלו עשויים להימצא פיזית בתוך דירה קטנה או גדולה, מחסן או מספר מחסנים, מרתפים ומקלטים, בחצרות ולעיתים אף בבתי עסק. חפצים אלו יכולים להיות קטנים (החל מניירת ומסמכים ועד לקישוטים למיניהם) ועד לכבדים ומסיביים ביותר (רהיטים, מכונות וציוד כבד אחר).

כיצד השירות מתבצע ומהי העלות?

התהליך מתחיל בפנייה טלפונית שלאחריה נשלח מנהל עבודה בעל ניסיון אל המתחם המיועד לפינוי לשם בדיקת החפצים ומתן הצעת מחיר. פעמים רבות ישקול מנהל העבודה לספק הנחה משמעותית או להציע את המשימה כולה ללא עלות וזאת בתמורה לתכולת הדירה. ביום הפינוי מגיעים המפנים למקום בשעה המדוייקת שנקבעה ומתחילים למיין את התכולה, להפריד חפצים על פי מאפיינים שונים לשם פינוי מהיר ויעיל יותר ולאחר מכן מעמיסים את החפצים על גבי רכב הפינוי. החברה המפנה מגיעה עם כל הציוד הנדרש לרבות שימוש במנוף אם הדבר מחייב. במידה ולא מוכרים את התכולה לחברה המפנה, החפצים מועברים למסירה או לאתרי פינוי מסודרים שמבצעים הטמנה או מיחזור מחדש ע"פ מאפיינים מוגדרים. חשוב להדגיש כי בשום מקרה אין להתקשר עם חברת פינוי עזבונות שאינה מפנה את התכולה למקום מורשה, שכן הדבר טומן בחובו הסתכנות בקנסות על פי חוק!

דילוג לתוכן