היו אלו דובי הפנדה שגילו את יתרונות הבמבוק בכל הקשור למזון, וכעת גם בני האדם מתחילים ללכת בעקבותיהם. לא, אין הכוונה שגם אתם תתחילו לאכול את עץ הבמבוק, אלא שפשוט תיזנחו את צלחות הפלסטיק לטובת צלחות איכותיות יותר. אנחנו מדברים על צלחות במבוק רב פעמי שיאפשרו לכם לאכול בצורה נוחה יותר ואף למנוע זיהום חמור של כדור הארץ. עוד לא שמעתם על הצלחות הללו? הישארו עימנו.

מהם היתרונות של צלחות הבמבוק?

צלחות במבוק אמורות להוות פתרון ירוק לצלחות הפלסטיק המזהמות והבלתי מתכלות. במבוק הינו חומר טבעי אשר מתכלה בצורה מהירה, מתפרק בצורה יעילה באדמה ואף מעשיר אותה. עצם זה שמדובר בעץ אשר נמצא בשפע בטבע, מאפשר לייצר ממנו צלחות בצורה זולה ומהירה, מה שמתבטא כמובן במחיר הסופי ללקוח שהינו זול ממש כמו צלחות פלסטיק חד פעמיות פשוטות. כך שבמחיר שווה לכל נפש, תוכלו לרכוש כמות גדולה של צלחות אשר למעשה ניתן להשתמש בהן הרבה יותר מפעם אחת.

צלחות במבוק – האם הן באמת רב פעמיות?

אנשים רבים לא באמת מאמינים כי צלחות במחיר כל כך מוזל, יכולות להיות כל כך איכותיות ולאפשר שימוש חוזר בהן. מהר מאוד הם מגלים עד כמה מדובר ברכישה שעונה על כל הציפיות. צלחות הבמבוק כל כך חזקות, כך שהן לא מתעוותות ונקרעות כמו צלחות הפלסטיק הפשוטות ברגע שמעמיסים עליהן מנה גדולה מבחינה משקלית. הן גם עמידות לטמפרטורות גבוהות, כך שניתן להגיש בהן מאכלים חמים ללא חשש שהצלחת תתעוות ותגרום לזליגה של חומרים רעילים לתוך המזון. בסיום השימוש, כל שיש לעשות הוא לשטוף אותן במים וסבון וזה הכל. ממש כמו כלים רגילים.

עיצוב נהדר ומגוון רחב

עוד סיבות שבגינן כדאי לכם להעדיף צלחות במבוק רב פעמי הן העיצוב הנהדר של הצלחות והמגוון הרחב שלהן. המראה הינו של עץ אלגנטי, בגוונים בהירים או כהים, ואין מה להשוות זאת לפלסטיק הלבן והחדגוני. למעשה, מרבית האנשים כלל לא מאמינים שמדובר בצלחות חד פעמיות פשוטות שעלו כמה עשרות שקלים בודדים. תוכלו למצוא צלחות במבוק בגדלים שונים ובצורות מגוונות (עגולות, מרובעות ועוד), בדיוק לפי הצרכים והקונספט העיצובי הרצוי.

כלים נוספים שכדאי לכם לרכוש

קולקציית כלי הבמבוק כוללת הרבה יותר מרק צלחות, אלא גם סכו"ם, כוסות, מגשים, סירות וקונוסי הגשה ועוד. רצוי כי תתקשרו עם ספק שמציע אפשרות גם לרכישת כלים רב פעמיים נוספים על טהרת העץ, דוגמת כאלו העשויים מעץ דקל ואפילו קנה סוכר. גם הכלים הללו נחשבים לאיכותיים ומתכלים והמחירים שלהם הם בדיוק כמו של כלי הבמבוק.

דילוג לתוכן