האם חשבת פעם כמה זמן יקר מבזבזים נציגי המכירות שלך? האם חשבת פעם שזה רק בידיים שלך להפוך את העסק שלך ליעיל יותר ורק אתה יכול לגרום לעלייה בכמות המכירות ולהעלאת המוטיבציה לאנשיך. כל זאת, בעזרת החלטה פשוטה וחכמה להטמיע תוכנת CRM במוקד המכירות שלך.

נכון, לבצע רכישה של תוכנת CRM לחברה היא החלטה לא פשוטה כלל, ובמיוחד כשהחברה לא מצליחה להניב רווחים כמצופה. זו בדיוק הסיבה שכדאי וחשוב שיהיו לפניך את כל הנתונים לפני שאתה מבצע רכישה כזו. כיום סביר להניח שהמצב בחברה שלך הוא כזה:

אתה מפסיד כסף

אתה מחזיק צוות גדול של בק אופיס שתומך במוקד – ואתה מפסיד עליו כסף. אתה משקיע זמן רב וכסף על הכשרה של נציגים שאחרי לא הרבה זמן מבינים שהם מפסידים כסף בחברה שלך ויכולים להרוויח הרבה יותר בחברות אחרות, או שהם פשוט נהפכים מתוסכלים מחוסר היכולת שלהם להגיע לתוצאות מספקות בתנאים הללו, וכך או כך הם נושרים – אתה מפסיד עליהם כסף. אתה מחזיק רכז גיוס כוח אדם במיוחד למוקד עקב כמויות הגיוסים הנרחבות שיש לבצע עבורו – ואתה מפסיד עליו כסף. הנציגים שלך מבזבזים זמן לא מעט פעמים בהמתנה לדאטה בייס או בהתקשרות לרשימות שחוקות ללקוחות פוטנציאלים שהתקשרו אליהם כבר, אבל לא סומנו ככאלה – אתה מפסיד עליהם כסף.

מנהלי המוקד והאחראים עליו מבזבזים זמן יקר בתמיכה לבק אופיס בשעות הצורך, בניסיונות לשמר את נציגי המכירות הטובים, בשיחות מוטיבציה לנציגים ובגיוס והכשרה של נציגים חדשים, כל זאת במשכורות מנהלים – אתה מפסיד הרבה כסף. אתה לא מקבל תמונת מצב עדכנית על מצב המכירות ונאלץ להמתין לסוף השבוע או סוף החודש עד שצוות הבק אופיס יסיים להפיק את דוחות המכירה – אתה יודע שידע ושליטה הם הכרחיים לתכנון נכון – אתה מפסיד הרבה כסף.

ומה עם הכנסות? אז זהו, שמחלקת המכירות לא מצליחה להניב את התפוקה והרווחים שלה ציפית וייחלת.

איך להרוויח כסף?

התשובה לכך היא פשוטה – תוכנת CRM. עם מערכת CRM חכמה לא תזדקק למערך בק אופיס גדול ותוכל לצמצמו באופן משמועתי. אחוזי הנשירה במוקד ירדו פלאים ולא תצטרך להשקיע זמן יקר על נסיונות שימור, גיוסים והכשרות של נציגים חדשים. רכז גיוס מיוחד למוקד יהיה מיותר ותוכל לצרף את עבודתו לרכזים המטפלים גם במחלקות אחרות. מנהלי המוקד יתעסקו במה שהם צריכים להתעסק – העלאת התוצאות של המוקד והכנסת כסף לחברה. אתה תוכל להיות בכל רגע נתון בשליטה ולקבל דוחות ברמה יומית בלחיצת כפתור אחת.

דילוג לתוכן